Żłobek Radosny Krasnal wita!

 

O nas

O Nas
Placówka „Radosny Krasnal” to prywatny żłobek na Widzewie, który powstał z myślą o zapewnieniu Państwa Pociechom zabawy i fachowej opieki a Rodzicom pewności, że ich dziecko jest bezpieczne.
Zdajemy sobie sprawę, że nie zastąpimy Rodziców, ale dołożymy wszelkich starań by nasi Podopieczni mieli u nas zapewnioną domową atmosferę, w której nie tracąc nic z beztroskiego dzieciństwa będą mogli rozwijać się prawidłowo. Zadbamy zarówno o to by Dzieci cieszyły się zabawą, jak również kształtowały i rozwijały swoje uzdolnienia: plastyczne, muzyczne, ruchowe. Pomożemy w opanowaniu niezbędnych umiejętności: samodzielnego picia, jedzenia i innych czynności samoobsługowych. Zapewniamy stałą opiekę logopedyczną.
Placówka została stworzona w oparciu o doświadczenie, które zdobyłyśmy w czasie pracy w różnych instytucjach zajmujących się opieką nad dziećmi, oraz w prywatnych domach, jako nianie. Łącząc pasję, jaką jest opieka nad dziećmi z wiedzą o tym jak trudno o wolne miejsce w publicznym żłobku, zapadła decyzja o otwarciu własnego prywatnej placówki.
Pragniemy, aby „Radosny Krasnal” był miejscem do którego dzieci będą chodziły chętnie, nauczą się wielu rzeczy, zawrą nowe przyjaźnie, a także zaznają wiele troski ze strony „cioć”.
Oferta Klubu Malucha jest relatywnie tańsza niż zatrudnienie niani, a dzieci rozwijają się prawidłowo mając kontakt z rówieśnikami i są pod opieką wykwalifikowanej kadry.